ZESPOŁY TURNIEJOWE 

FREEKIES ADULTS

FREEKIES ADULTS

styl: JAZZ

trener: ANNA DERFEL

FREEKIES JUNIORS

FREEKIES JUNIORS

styl: JAZZ

trener: ANNA DERFEL

FREEKIES KIDS

FREEKIES KIDS

styl: JAZZ

trener: ANTONINA KWIATKOWSKA

FREEDOM

FREEDOM

styl: JAZZ

trener: MAGDALENA GÓRA

FREEKIES JUNIORS2

FREEKIES JUNIORS2

styl: JAZZ

trener: AGNIESZKA LISIECKA

FREEKIES JUNIORS3

FREEKIES JUNIORS3

styl: JAZZ

trener: JACEK FOLTYN

FREESTEPS ADULTS

FREESTEPS ADULTS

styl: HIP HOP

trener: WOJCIECH KUCZYNSKI

FREESTEPS JUNIORS

FREESTEPS JUNIORS

styl: HIP HOP

trener: EWELINA CHRÓŚCICKA

FREESTEPS KIDS

FREESTEPS KIDS

styl: HIP HOP

trener: KAROLINA KACA

Oferta – ZESPOŁY I SKŁADY

HIP HOP

NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREESTEPS KIDSWtorek
Czwartek
Sobota
18:00-19:30
18:00-19:30
10:30-11;30
KAROLINA KACA
KAROLINA KACA
AKROBATYKA
F - OLBRACHTA 66
F - OLBRACHTA 66
S - OLOBRACHTA 46
FREESTEPS JUNIORSWtorek
Czwartek
Piątek
16:30-18:00
16:30-18:00
19:00-20:00
EWELINA CHRÓŚCICKA
DISS PROJECT
F - OLBRACHTA 66
FREESTEPS ADULTSWtorek
Czwartek
Piątek
19:30-21:00
19:30-21:00
19:00-20:00
WOJCIECH KUCZYŃSKI
DISS PROJECT
F - OLBRACHTA 66
NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREESTEPS KIDSWtorek
Czwartek
Sobota
18:00-19:30
18:00-19:30
10:30-11;30
KAROLINA KACA
KAROLINA KACA
AKROBATYKA
F - OLBRACHTA 66
F - OLBRACHTA 66
S - OLOBRACHTA 46
FREESTEPS JUNIORSWtorek
Czwartek
Piątek
16:30-18:00
16:30-18:00
19:00-20:00
EWELINA CHRÓŚCICKA
DISS PROJECT
F - OLBRACHTA 66
FREESTEPS ADULTSWtorek
Czwartek
Piątek
19:30-21:00
19:30-21:00
19:00-20:00
WOJCIECH KUCZYŃSKI
DISS PROJECT
F - OLBRACHTA 66

JAZZ

NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREEKIES KIDSWtorek
Czwartek
Czwartek
18:00-19:30
18:00-19:30
17:00-18:00
ANTONINA KWIATKOWSKA
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEKIES JUNIORSWtorek
Piątek
Piątek
16:30-18:00
17:30-19:00
19:00-20:00
ANNA DERFEL
ANNA DERFEL
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEKIES ADULTSWtorek
Piątek
Piątek
19:30-21:00
20:00-21:30
19:00-20:00
ANNA DERFEL
ANNA DERFEL
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEDOMPoniedziałek
Środa
20:15-21:45MAGDALENA GÓRAS - OLBRACHTA 46
NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREEKIES KIDSWtorek
Czwartek
Czwartek
18:00-19:30
18:00-19:30
17:00-18:00
ANTONINA KWIATKOWSKA
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEKIES JUNIORSWtorek
Piątek
Piątek
16:30-18:00
17:30-19:00
19:00-20:00
ANNA DERFEL
ANNA DERFEL
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEKIES ADULTSWtorek
Piątek
Piątek
19:30-21:00
20:00-21:30
19:00-20:00
ANNA DERFEL
ANNA DERFEL
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEDOMPoniedziałek
Środa
20:15-21:45MAGDALENA GÓRAS - OLBRACHTA 46

Oferta – ZESPOŁY II SKŁADY

JAZZ

NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREEKIES JUNIORS 3Wtorek
Czwartek
19:00-20:15JACEK FOLTYNF - OLBRACHTA 66
FREEKIES JUNIORS 2Poniedziałek
Środa
19:00-20:15AGNIESZKA LISIECKAS - OLBRACHTA 46
FREEKIES KIDS 2Poniedziałek
Środa
16:45-18:00AGNIESZKA LISIECKAS - OLBRACHTA 46
NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREEKIES JUNIORS 3Wtorek
Czwartek
19:00-20:15JACEK FOLTYNF - OLBRACHTA 66
FREEKIES JUNIORS 2Poniedziałek
Środa
19:00-20:15AGNIESZKA LISIECKAS - OLBRACHTA 46
FREEKIES KIDS 2Poniedziałek
Środa
16:45-18:00AGNIESZKA LISIECKAS - OLBRACHTA 46

CENNIK ZESPOŁÓW

ZESPÓŁCENA ZA PAKIET WEJŚĆDODATKOWY PAKIET
FREEKIES kids200 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEKIES juniors200 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEKIES adults200 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEDOM160 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEKIES kids 2160 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEKIES juniors2160 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEKIES juniors3160 PLN40 PLN (miesiąc)
FREESTEPS kids200 PLN40 PLN (miesiąc)
FREESTEPS juniors200 PLN40 PLN (miesiąc)
FREESTEPS adults200 PLN40 PLN (miesiąc)

WYNIKI SEZONU 2019/2020

WYNIKI 2019/2020

NAZWA TURNIEJUMIASTODATALAUREATKAT.TANECZNAKAT.WIEKOWASTYLWYNIK
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019FREEKIES KIDSSHOWCASESJUVENILESJAZZ DANCE3
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019FREEKIES JUNIORSSHOWCASESJUNIORSJAZZ DANCE1
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019FREEKIES ADULTS
LARGE TEAMSYOUTH & ADULTSJAZZ DANCE1
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019FREESTEPS JUNIORSLARGE TEAMSJUNIORSURBAN STREET DANCE3
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019FREESTEPS ADULTSSMALL TEAMSYOUTH & ADULTSURBAN STREET DANCE5
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019KRYSTIAN JABŁOŃSKISOLOYOUTH & ADULTSJAZZ DANCE1
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019KAJA KOCHAŃSKASOLOJUNIORS 1JAZZ DANCE1
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019NATALIA KĄDZIOŁKASOLOJUNIORS 2JAZZ DANCE1/2
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019JULIA ŻYTEKSOLOJUNIORS 2JAZZ DANCE1/4
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019ALEKSANDRA BRZUSZCZYŃSKASOLOJUNIORS 2JAZZ DANCE1/8
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019ANTONINA BARANOWSKA
JAGODA PIÓRO
DUOSJUVENILESJAZZ DANCE2
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019KAJA KOCHAŃSKA
KRYSTIAN JABŁOŃSKI
DUOSYOUTH & ADULTSJAZZ DANCE2