ZESPOŁY TURNIEJOWE 

FREEKIES ADULTS

FREEKIES ADULTS

styl: JAZZ

trener: ANNA DERFEL

FREEKIES JUNIORS

FREEKIES JUNIORS

styl: JAZZ

trener: ANNA DERFEL

FREEKIES KIDS

FREEKIES KIDS

styl: JAZZ

trener: ANTONINA KWIATKOWSKA

FREEDOM

FREEDOM

styl: JAZZ

trener: MAGDALENA GÓRA

FREEKIES JUNIORS2

FREEKIES JUNIORS2

styl: JAZZ

trener: AGNIESZKA LISIECKA

FREEKIES JUNIORS3

FREEKIES JUNIORS3

styl: JAZZ

trener: JACEK FOLTYN

FREESTEPS ADULTS

FREESTEPS ADULTS

styl: HIP HOP

trener: WOJCIECH KUCZYNSKI

FREESTEPS JUNIORS

FREESTEPS JUNIORS

styl: HIP HOP

trener: EWELINA CHRÓŚCICKA

FREESTEPS KIDS

FREESTEPS KIDS

styl: HIP HOP

trener: KAROLINA KACA

Oferta – ZESPOŁY I SKŁADY

HIP HOP

NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREESTEPS KIDSWtorek
Czwartek
Sobota
18:00-19:30
18:00-19:30
10:30-11;30
KAROLINA KACA
KAROLINA KACA
AKROBATYKA
F - OLBRACHTA 66
F - OLBRACHTA 66
S - OLOBRACHTA 46
FREESTEPS JUNIORSWtorek
Czwartek
Piątek
16:30-18:00
16:30-18:00
19:00-20:00
EWELINA CHRÓŚCICKA
DISS PROJECT
F - OLBRACHTA 66
FREESTEPS ADULTSWtorek
Czwartek
Piątek
19:30-21:00
19:30-21:00
19:00-20:00
WOJCIECH KUCZYŃSKI
DISS PROJECT
F - OLBRACHTA 66
NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREESTEPS KIDSWtorek
Czwartek
Sobota
18:00-19:30
18:00-19:30
10:30-11;30
KAROLINA KACA
KAROLINA KACA
AKROBATYKA
F - OLBRACHTA 66
F - OLBRACHTA 66
S - OLOBRACHTA 46
FREESTEPS JUNIORSWtorek
Czwartek
Piątek
16:30-18:00
16:30-18:00
19:00-20:00
EWELINA CHRÓŚCICKA
DISS PROJECT
F - OLBRACHTA 66
FREESTEPS ADULTSWtorek
Czwartek
Piątek
19:30-21:00
19:30-21:00
19:00-20:00
WOJCIECH KUCZYŃSKI
DISS PROJECT
F - OLBRACHTA 66

JAZZ

NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREEKIES KIDSWtorek
Czwartek
Czwartek
18:00-19:30
18:00-19:30
17:00-18:00
ANTONINA KWIATKOWSKA
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEKIES JUNIORSWtorek
Piątek
Piątek
16:30-18:00
17:30-19:00
19:00-20:00
ANNA DERFEL
ANNA DERFEL
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEKIES ADULTSWtorek
Piątek
Piątek
19:30-21:00
20:00-21:30
19:00-20:00
ANNA DERFEL
ANNA DERFEL
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEDOMPoniedziałek
Środa
20:15-21:45MAGDALENA GÓRAS - OLBRACHTA 46
NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREEKIES KIDSWtorek
Czwartek
Czwartek
18:00-19:30
18:00-19:30
17:00-18:00
ANTONINA KWIATKOWSKA
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEKIES JUNIORSWtorek
Piątek
Piątek
16:30-18:00
17:30-19:00
19:00-20:00
ANNA DERFEL
ANNA DERFEL
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEKIES ADULTSWtorek
Piątek
Piątek
19:30-21:00
20:00-21:30
19:00-20:00
ANNA DERFEL
ANNA DERFEL
TECHNIKA / KLASYKA
S - OLBRACHTA 46
FREEDOMPoniedziałek
Środa
20:15-21:45MAGDALENA GÓRAS - OLBRACHTA 46

Oferta – ZESPOŁY II SKŁADY

JAZZ

NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREEKIES JUNIORS 3Wtorek
Czwartek
19:00-20:15JACEK FOLTYNF - OLBRACHTA 66
FREEKIES JUNIORS 2Poniedziałek
Środa
19:00-20:15AGNIESZKA LISIECKAS - OLBRACHTA 46
FREEKIES KIDS 2Poniedziałek
Środa
16:45-18:00AGNIESZKA LISIECKAS - OLBRACHTA 46
NazwaDzieńGodzinaInstruktorStudio
FREEKIES JUNIORS 3Wtorek
Czwartek
19:00-20:15JACEK FOLTYNF - OLBRACHTA 66
FREEKIES JUNIORS 2Poniedziałek
Środa
19:00-20:15AGNIESZKA LISIECKAS - OLBRACHTA 46
FREEKIES KIDS 2Poniedziałek
Środa
16:45-18:00AGNIESZKA LISIECKAS - OLBRACHTA 46

CENNIK ZESPOŁÓW

ZESPÓŁCENA ZA PAKIET WEJŚĆDODATKOWY PAKIET
FREEKIES kids200 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEKIES juniors200 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEKIES adults200 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEDOM160 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEKIES kids 2160 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEKIES juniors2160 PLN40 PLN (miesiąc)
FREEKIES juniors3160 PLN40 PLN (miesiąc)
FREESTEPS kids200 PLN40 PLN (miesiąc)
FREESTEPS juniors200 PLN40 PLN (miesiąc)
FREESTEPS adults200 PLN40 PLN (miesiąc)

WYNIKI SEZONU 2019/2020

WYNIKI 2019/2020

NAZWA TURNIEJUMIASTODATALAUREATKAT.TANECZNAKAT.WIEKOWASTYLWYNIK
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019FREEKIES KIDSSHOWCASESJUVENILESJAZZ DANCE3
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019FREEKIES JUNIORSSHOWCASESJUNIORSJAZZ DANCE1
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019FREEKIES ADULTS
LARGE TEAMSYOUTH & ADULTSJAZZ DANCE1
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019FREESTEPS JUNIORSLARGE TEAMSJUNIORSURBAN STREET DANCE3
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019FREESTEPS ADULTSSMALL TEAMSYOUTH & ADULTSURBAN STREET DANCE5
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019KRYSTIAN JABŁOŃSKISOLOYOUTH & ADULTSJAZZ DANCE1
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019KAJA KOCHAŃSKASOLOJUNIORS 1JAZZ DANCE1
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019NATALIA KĄDZIOŁKASOLOJUNIORS 2JAZZ DANCE1/2
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019JULIA ŻYTEKSOLOJUNIORS 2JAZZ DANCE1/4
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019ALEKSANDRA BRZUSZCZYŃSKASOLOJUNIORS 2JAZZ DANCE1/8
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019ANTONINA BARANOWSKA
JAGODA PIÓRO
DUOSJUVENILESJAZZ DANCE2
MISTRZOSTWA ŚWIATA WADFPŁOCK12.10.2019KAJA KOCHAŃSKA
KRYSTIAN JABŁOŃSKI
DUOSYOUTH & ADULTSJAZZ DANCE2
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019MAŁGORZATA DYĆSOLODO 2005 A, S HIP HOP1
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019ZOFIA FILIPEKSOLODO 2005 A, SHIP HOP3
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019JULIA RUDOWSKASOLODO 2005 A, S HIP HOP5
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019EMILIA DRACHSOLO2009 CHIP HOP3
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019BEATA BALCERZAKSOLODO 2005 BHIP HOP4
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019MARTYNA SOLARSKASOLO2006-2008 BHIP HOP1
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019MAJA KOSELSOLO2006-2008 BHIP HOP3
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019MARLENA SADECKASOLOOD 2010 B, A, SPAI2
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019ADRIANNA PASIEROWSKA SOLOOD 2010 B, A, SPAI3
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019MAŁGORZATA KOŃSKOSOLOOD 2010 B, A, SPAI4
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019POLA WOŁOSZKASOLOOD 2010 B, A, SPAI5
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019MILENA SŁADKOWSKASOLOOD 2010 B, A, SPAI6
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019ANTONINA BARANOWSKASOLO2008-2009 B, A, SPAI4
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019KINGA CHORZEWSKASOLO2008-2009 B, A, SPAI5
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019ELENA CIEŚLIŃSKASOLO2008-2009 B, A, SPAI6
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019OLGA BERKANSOLOOD 2011 EPAI2
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019NATALIA WITANSOLOOD 2011 EPAI3
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019DOROTA ADAMSKASOLO2010 EPAI5
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019ALEKSANDRA ŁUBIARZSOLO2006-2007 B, A, SPAI4
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019ANNA REJNIAKSOLO2006-2007 B, A, SPAI6
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019ALEKSANDRA BRZUSZCZYŃSKASOLODO 2005 B, A, SPAI1
URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGOWARSZAWA19.10.2019KRYSTIAN JABŁOŃSKISOLODO 2005 B, A, SPAI3
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019AMELIA DERFEL-TYRKASOLO2011 EHIP HOP2
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019MAŁGORZATA DYĆSOLO2004-2005 A,SHIP HOP1
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019JULIA HAUSESOLODO 2003 A,SHIP HOP3
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019BEATA BALCERZAKSOLO2004-2005 BHIP HOP2
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019JULIA RUDOWSKASOLO2004-2005 BHIP HOP3
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019NATALIA MAZUREKSOLO2004-2005 BHIP HOP4
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019ZUZANNA PONCYLIUSZSOLO2004-2005 BHIP HOP5
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019ZOFIA FILIPEKSOLO2004-2005 BHIP HOP8
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019MARTYNA SOLARSKASOLO2006-2007 BHIP HOP3
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019POLA WOŁOSZKOSOLOOD 2010 BPAI2
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019ADRIANNA PASIEROWSKASOLOOD 2010 BPAI3
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019MILENA SŁADKOWSKASOLOOD 2010 BPAI4
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019MARLENA SADECKASOLOOD 2010 BPAI7
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019MAŁGORZATA KOŃSKOSOLOOD 2010 BPAI1/2
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019HELENA MARLESKASOLOOD 2010 BPAI1/2
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019LENA MARKOWSKASOLOOD 2010 BPAI1/2
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019ANTONINA BARANOWSKASOLO2008-2009 BPAI1
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019ALEKSANDRA KOŁECKA SOLO2008-2009 BPAI3
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019ELENA CIEŚLIŃSKASOLO2008-2009 BPAI6
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019DOROTA ADAMSKASOLO2009-2010 CPAI6
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019OLGA BERKANSOLOOD 2011 CPAI6
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019NATALIA WITANSOLOOD 2011 CPAI8
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019JULITA OSIŃSKASOLO2012 EPAI3
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019ZUZANNA FALANDYSSOLO2011 EPAI1/2
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019LENA HOROSZKASOLO2010 EPAI1/2
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019MATYLDA GAŁEKSOLO2010 EPAI1/2
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019DOMINIKA KRAWCZYKSOLOOD 2004 EPAI3
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019DARIA MADEJSOLO2006 EPAI4
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019JAGODA PIÓROSOLO2008 CPAI1/2
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019KRYSTIAN JABŁOŃSKISOLOOD 2004 A,SPAI2
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019MARTA BRYCHSOLO2007 CPAI8
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019ALEKSANDRA ŁUBIARZSOLO2005-2007 BPAI5
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019JULIA ŻYTEKSOLOOD 2004 BPAI1
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019ALEKSANDRA BRZUSZCZYŃSKASOLOOD 2004 BPAI4
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019NATALIA DOBROWOLSKASOLOOD 2004 BPAI5
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019NATALIA KĄDZIOŁKASOLOOD 2004 BPAI7
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019ALICJA WOLAKSOLO2007 EPAI3
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019WIKTORIA PAWŁOWSKASOLO2007 EPAI4
MISTRZOSTWO MOKOTOWAWARSZAWA16.11.2019AMELIA NOWOWIEJSKASOLO2007 EPAI5
MISTRZOŚTWA ŚWIATA IDORAWA MAZOWIECKA8.12.2019FREEKIES JUNIORSFORMACJAJUNIORSJAZZ DANCE18
MISTRZOŚTWA ŚWIATA IDORAWA MAZOWIECKA8.12.1019FREEKIES ADULTSFORMACJAADULTSJAZZ DANCE5
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020MAŁGORZATA DYĆSOLOJUNIOR 2 ZHIP HOP2
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020DOMINIK KINCZELSOLOADULT ZHIP HOP3
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020JULIA HAUSESOLOADULT ZHIP HOP4
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020MARTYNA SOLARSKASOLOJUNIOR 1ŚRHIP HOP1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020BEATA BALCERZAKSOLOJUNIOR 2 ŚRHIP HOP1/4
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020ZOFIA FILIPEKSOLOJUNIOR 2 ŚRHIP HOP1/4
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020JULIA RUDOWSKASOLOJUNIOR 2 ŚRHIP HOP1/2
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020ZUZANNA PONCYLIUSZSOLOJUNIOR 2 ŚRHIP HOP1/2
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020ZUZANNA PONCYLIUSZ
BEATA BALCERZAK
DUETJUNIORHIP HOP5
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020FREESTEPS ADULTSGRUPAADULTSHIP HOP2
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020FREESTEPS ADULTSGRUPAADULTSHIP HOP2
TIME FOR DANCELEGIONOWO10.01.2020FREESTEPS ADULTSFORMACJAADULTSHIP HOP3
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020HELENA MARLEWSKASOLOKIDS 1PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020DOROTA ADAMSKASOLOKIDS 1PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020MILENA SŁADKOWSKASOLOKIDS 1PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020MARIANNA OZGASOLOKIDS 1PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020NATALIA WITANSOLOKIDS 1PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020POLA WOŁOSZKASOLOKIDS 1PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020LENA MARKOWSKASOLOKIDS 1PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020OLGA BERKANSOLOKIDS 1PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020MAŁGORZATA KOŃSKOSOLOKIDS 1PAI1/4
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020ADRIANNA PASIEROWSKASOLOKIDS 1PAI1/4
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020MARLENA SADECKASOLOKIDS 1PAI1/4
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020ALEKSANDRA KOŁECKASOLOKIDS 2PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020ELENA CIEŚLIŃSKASOLOKIDS 2PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020ANTONINA BARANOWSKASOLOKIDS 2PAI6
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020KAJA KOCHAŃSKASOLOJUNIOR 1PAI1
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020NATALIA DOBROWOLSKASOLOJUNIOR 2 PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020NATALIA KĄDZIOŁKASOLOJUNIOR 2PAI1/8
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020JULIA ŻYTEKSOLOJUNIOR 2PAI1/2
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020NIKOLA HENCSOLOJUNIOR 2PAI2
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020ALEKSANDRA BRZUSZCZYŃSKASOLOADULTPAI5
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020KRYSTIAN JABŁOŃSKISOLOADULTPAI6
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020FREEKIES KIDSFORMACJAKIDSINNE FORMY6
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020FREEKIES JUNIORSFORMACJAJUNIORINNE FORMY4
TIME FOR DANCELEGIONOWO11.01.2020FREEKIES ADULTSFORMACJAADULTINNE FORMY3
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020NATALIA KĄDZIOŁKASOLOJUNIORJAZZ1
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020KAJA KOCHAŃSKASOLOJUNIORJAZZ2
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020JULIA ŻYTEKSOLOJUNIOR JAZZ3
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020ALEKSANDRA BRZUSZCZYŃSKASOLOADULTJAZZ1
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020KRYSTIAN JABŁOŃSKISOLOADULTJAZZ2
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020FREEKIES KIDS 2FORMACJAKIDSJAZZ4
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020FREEKIES JUNIORS 3FORMACJAJUNIORJAZZ2
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020FREEKIES ADULTS 2FORMACJAADULTJAZZ3
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020AMELIA DERFEL-TYRKASOLOKIDSHIP HOP4
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020EMILIA DRACHSOLOKIDSHIP HOP1/4
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020MAŁGORZATA DYĆSOLOJUNIORHIP HOP1
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020JULIA RUDOWSKASOLOJUNIORHIP HOP2
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020MARTYNA SOLARSKASOLOJUNIORHIP HOP3
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020NATALIA MAZUREKSOLOJUNIORHIP HOP4
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020BEATA BALCERZAKSOLOJUNIORHIP HOP1/2
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020ZUZANNA PONCYLIUSZSOLOJUNIORHIP HOP1/2
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020MAJA KOSELSOLOJUNIORHIP HOP1/2
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020JULIA HAUSESOLOADULTHIP HOP2
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020DOMINIK KINCZELSOLOADULTHIP HOP3
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020PATRYCJA CIEŚLAK
ZUZANNA DUDEK
DUETKIDSHIP HOP2
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020ZUZANNA PONCYLIUSZ BEATA BALCERZAKDUETJUNIORHIP HOP1
BIELAŃSKI TURNIEJ TAŃCAWARSZAWA19.01.2020FREESTEPS ADULTSFORMACJAADULTHIP HOP1