ANNA DERFEL

ANNA DERFEL

FREEKIES

WOJCIECH KUCZYŃSKI

WOJCIECH KUCZYŃSKI

FREESTEPS

Instruktorzy

AGNIESZKA LISIECKA

AGNIESZKA LISIECKA

Instruktor | Trener zespołu FREEKIES juniors2

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła 23 lata temu w jednej z renomowanych szkół tańca Caro Dance. Na swoim koncie ma wiele tytułów z krajowych oraz międzynarodowych zawodów:

1st place Starpower USA 2017, V-CE Mistrzostwo Świata IDO Dance Show Riesa 2005, Mistrzostwo Europy IDO Jazz Norwegia 2008, Mistrzostwo Polski IDO Disco Show Poznań 2005.

Swoje umiejętności miała okazje prezentować w musicalach: ” Bajlandia-inny wymiar bajki” oraz „Akademia Pana Kleksa” – Teatru Roma. Była półfinalistką programu tanecznego Got To Dance 3.

 

EWELINA CHRÓŚCICKA

EWELINA CHRÓŚCICKA

Instruktor | Trener zespołu FREESTEPS juniors

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat. Najpierw należąc do formacji juniorskiej w stylu hip hop,póżniej dorosłej, z którą to brała wielokrotnie udział w krajowych zawodach tanecznych oraz w Mistrzostwach Świata. Obecnie prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Uczęszcza na wszelkie warsztaty, szkoląc swoje umiejętności w zakresie tańca hip hopowego.

Dziś jej największą satysfakcją jest przekazywanie wiedzy i doświadczenia innym oraz dzielenie się swoja pasją.

ANTONINA KWIATKOWSKA

ANTONINA KWIATKOWSKA

Instruktor | Trener zespołu FREEKIES Kids

Naukę tańca rozpoczęła od 6 roku życia. Poszukując swojego stylu Tosia próbowała swoich sił w hip hopie , tańcu towarzyskim oraz w  nowoczesnym jednak najlepiej odnalazła się w Jazzie  . Ze Studiem Tańca Spin Freekies związana jest od samego początku najpierw jako tancerka( zdobywając z zespołem Mistrzostwo Polski i Vice Mistrzostwo Europy w federacji WADF)  a teraz jako instruktor. Biorąc udział w nie jednym turnieju doskonale wie jaką prace musi wykonać tancerz ,żeby osiągnąć swój cel. Doskonaląc nieustannie swój warsztat uczestniczy regularnie w ogólnopolskich jak i międzynarodowych warsztatach .

KAROLINA KACA

KAROLINA KACA

Instruktor | Trener zespołu FREESTEPS kids

Karolina jest studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim.  Swoją naukę tańca rozpoczęła już jako 6-latka, zaczynając od tańca towarzyskiego. Dopiero po pewnym czasie, podążając za swoją mamą poszła na pierwsze zajęcia z hip hopu, który stał się jej pasją po dzień dzisiejszy.

Przez kilka lat tańczyła w zespole w Radomiu, zdobywając tytuł Mistrzów Polski, Mistrzów Europy oraz Świata. Karolina cały czas doskonali swój warsztat taneczny poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach, zarówno w Polsce jak i za granicą. To dziewczyna pełna energii, która nie boi się wyzwań. Najważniejsze są dla niej dzieci, młodzież, którym może przekazywać swoją wiedzę, ponieważ to właśnie oni ją mobilizują do pracy i dają codzienną radość.

KLAUDIA TUSIŃSKA

KLAUDIA TUSIŃSKA

Instruktor

Klaudia naukę tańca rozpoczęła w wieku 4 lat. Poznała takie techniki tańca jak jazz, hip hop, disco. Brała udział w wielu warsztatach tanecznych w Polsce, jak i za
granicą: w Stanach Zjednoczonych (Broadway Dance Center), w Wielkiej Brytanii (Pineapple Dance Center).
Obecnie jest w reprezentacji naszego flagowego zespołu jazzowego Freekies Adults, z którym to zdobyła trzykrotnie Mistrzostwo Polski, a także Vice Mistrzostwo Europy federacji WADF
Klaudia na swoich zajęciach przekazuje dzieciom cała wiedzę, którą nabyła przez te
wszystkie lata a jej j pozytywna energia, uśmiech na sali oraz umiejętności sprawiają ze dzieci ją uwielbiają.

SYLWIA KUCZYŃSKA

SYLWIA KUCZYŃSKA

Instruktor

Tancerka, choreograf z wieloletnim doświadczeniem. Najpierw jako tancerka grupy turniejowej zespołu V2 wielokrotnie zdobywała Mistrzostwo Polski oraz Europy później jako członek zawodowej grupy Volt niejednokrotnie miała okazję towarzyszyć gwiazdom polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Od dłuższego czasu zakochana w Dancehall.. Współorganizator warsztatów z cyklu One Love Dance Academy. Wiedzę o historii i charakterze stylu zdobywała szkoląc się u Latonya Style, Dansa Bling, Orville i Shelly Xpressionz, Camron One Shot czy Laure Courtellemont oraz bezpośrednio u źródeł podróżując po ojczyźnie dancehallu -Jamajce. Sylwia jest osobą niezwykle kontaktową i pogodną, a pracy instruktorskiej oddaje się całym swoim sercem.